دانلود بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army برای کامپیوتر

بازدید: 733 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 13 آذر 1401
23 فروردین 1403 در 11:17
دانلود بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army برای کامپیوتر

 دانلود بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army برای کامپیوتر

بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army موضوع جنگ جهانی دوم و زامبی را با هم مخلوط کرده که تعم جالبی برای این شرکت نداشت و باعث شد متای 62 از 100 را بگیرد. بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army توسط Rebellion ساخته و منتشر شد. یک بازی در سبک اکشن و تیراندازی بازی در زمان خودش یعنی سال 2013 گرافیک نسبتا خوبی داشت ولی اینکه چرا زیاد موفق نشد خدا میداند. خیلی هب حاشیه بس است بریم سراغ داستان گیم پلی و دانلود بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army با ما در مگ دی ال همراه باشید.

Sniper Elite Nazi Zombie Army

هیتلر هنوز قصد عقب نشینی ندارد.فرمانده ای به نزدش میرود و میگوید: جنگ را باختیم ، تسلیم شدن تنها راه پیش رویمان است اما او به راحتی نمیتواند قبول کند.فرمانده ‏ی ناماید را از درجه و زندگیش خلع میکند و میگوید: سرزمین پدری سقوط نمیکند ، نقشه Z را عملی کنید. فرماندهان همگی جنگ را باخته فرض میکنند اما پیشوا به سراغ آخرین نقشه اش برای تسخیر جهان امید دارد.او تمامی سربازان وفادارش را تبدیل به نامرده هایی میکند که هیچ فکری ندارند و فقط عمل میکنند.در حالی که زامبی ها در تمامی نقاط آلمان (و شاید هم تمام جهان) در خیابان ها منتظر طعمه هستند ، سرو کله ی کارل فیربورن افسر OSS که تک تیراندازی قهار است هم پیدا میشود که قرار است جان سالم از بین این خیل عظیم وفاداران احمق هیتلر در برلین بگذرد. عملا داستان را ول کنید.اینجا دیگر این چیزها مهم نیست ، مهم زامبی و گلوله است که این بازی به تعداد کافی برایتان می آورد و با توجه به اینکه داستان Sniper Elite V2 چنان چنگی به دل نمیزد ، انتظار زیادی هم نداشتیم.حالا جای شکرش باقی است که این بار فیدل کاسترو و جان اف کندی به جنگ زامبی ها نمیروند.وقتی پایه و اساس چنین عنوانی بخش مولتی پلیر و در بخش تک نفره هم امتیاز گرفتن و صرفا سرگرم کننده بودن است نیاز نیست که با داستان قابل قبولی روبرو شویم و به همین نیم خط داستان اکتفا میکنیم.

در بخش گیم پلی NZA از یک قانون پیروی میکند ،از یک نقطه به نقطه پیشروی کن و هرچه میتوانی زامبی بکش.در این نقطه هایی که باید پیشروی کنید خوشبختانه آنچنان زامبی زیاد است که با توجه به کثرت مدل ‏های مختلف این موجودات نادان  ممکن است هیچگاه خسته تان نکند.همینطور که پیشروی کنید با مدلهای متنوعی از زامبی ها برخورد میکنید تا برسید به زامبی های اسلحه به دست.اسلحه به دستهایی که کار با این سلاح گرم را نیاموختند و از روی غریزه دستشان روی ماشه است.اما جالب اینجاست که همین موجودات بی مغز و بی روح هنگامی که اسلحه اسنایپر به دست میگیرند سطح هوششان با یک انسان عادی برابری میکند و نشانه شان را از روی سرشما بر نمیدارند.البته باید گفت که این بازی با تمرکز بر بخش Co-op ساخته شده است تا جایی که گذشتن از برخی مراحل بدون همکاری چند نفره عملا غیرممکن میشودو بازی کردن با چند نفر است که میتواند ارزش واقعی اش را نمایان سازد. اما گرافیک بازی ، تغییر چندان نسبت به نسخه اصلی ندارد.گرافیک NZA برای یک اکسپنشن جداگانه قابل قبول است.مهمترین بخش آن ایجاد افکتهای ترسناک و رنگ بندی با تم زامبی هاست که به کمک طراحی هنری مراحل خوب از آب درآمده است و تعلیق نسبی را در مخاطب ایجاد میکند.میشود از طراحی متوسط زامبی ها هم یاد کرد که چیز جدیدی ندارد و زامبیهایی هستند که چهره هاشان با توجه به تعدد بار بالای بازیهای زامبی کشی به نظر آشنا میرسد.اما خب این مورد زیاد به چشم نمی آید.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز :

OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 or Windows® 8. Windows® XP is NOT supported.

Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better

Memory: 2GB

Hard Disk Space: 5GB of free drive space

Video Card: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better

Sound: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

DirectX: Microsoft® DirectX® 11.0

راهنمای نصب

نسخه FLT

1. دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2. فایل های فشرده را با نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3. به نصب بازی بپردازید.

4. فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5. تمام.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 28 Feb, 2013
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 2.2 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود

دانلود بازی Sniper Elite Nazi Zombie Army-FLT:

دانلود با لینک مستقیم

پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها