دانلود بازی Im on Observation Duty 5 برای کامپیوتر

بازدید: 703 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1402
18 اردیبهشت 1403 در 18:27
دانلود بازی Im on Observation Duty 5 برای کامپیوتر

 دانلود بازی Im on Observation Duty 5 برای کامپیوتر

بازی جالب Im on Observation Duty 5 از سری بازی های Im on Observation Duty در سال 2022 توسط Notovia ساخته و منتشر شد. این بازی ترسناک (میگن بر اساس واقیت ساخته شده) رضایت 96% را از 528 به دست اورده. خب بریم سراغ دانلود بازی Im on Observation Duty 5 با ترافیک نیم بها از مگ دی ال.

Im on Observation Duty 5-Portable

این بازی ترسناک در مورد نظارت بر فیلم دوربین های نظارت زنده و تشخیص ناهنجاری ها می باشد. ناهنجاری ها از جابجایی مبلمان گرفته تا مزاحمان متغیر است. رفع ناهنجاری ها با ارسال گزارش باید انجام شود. در بازی I’m on Observation Duty 5 شما به چشمانی تیزبین و حافظه خوب نیاز خواهید داشت و هدف زنده ماندن در تمام شب است. I’m on Observation Duty 5 بزرگترین بازی Observation Duty با شش سطح منحصر به فرد است. گیم پلی برای کسانی که بازی های قبلی را بازی کرده اند آشناست. این بازی بخشی از مجموعه ای از بازی های ترسناک محبوب “نقطه تفاوت” است. در بازی I’m on Observation Duty 5 وظیفه بازیکنان نظارت بر فیلم دوربین های نظارت زنده و تشخیص ناهنجاری ها در اتاق های تحت نظارت است. شما می توانید بین نماهای دوربین مختلف جابجا شوید. ناهنجاری به این معنی است که برای مثال چیزی (مثلاً یک اثاثیه) جابجا شده است، یک شی اضافی ظاهر شده یا چیزی ناپدید شده است. مزاحمان و ارواح نیز وجود دارد! هنگامی که متوجه شدید چیزی در هر یک از اتاق های نظارت شده متفاوت است، باید با انتخاب مکان و نوع ناهنجاری مناسب برای رفع آن، گزارشی را ارسال کنید.

Observation Duty 5 بزرگترین بازی Observation Duty با شش سطح منحصر به فرد است! گیم پلی برای کسانی که بازی های قبلی را بازی کرده اند آشناست. این بازی بخشی از مجموعه ای از بازی های ترسناک محبوب “نقطه تفاوت” است. در I’m on Observation Duty 5، وظیفه بازیکنان نظارت بر فیلم های دوربین نظارت زنده و تشخیص ناهنجاری ها در اتاق های تحت نظارت است. می توانید بین نماهای دوربین مختلف جابجا شوید. ناهنجاری به این معنی است که برای مثال چیزی (مثلاً یک اثاثیه) جابجا شده است، یک شی اضافی ظاهر شده یا چیزی ناپدید شده است. مزاحمان و ارواح نیز وجود دارد! هنگامی که متوجه می شوید چیزی در هر یک از اتاق های نظارت شده متفاوت است، باید با انتخاب مکان و نوع ناهنجاری مناسب برای رفع آن، گزارشی را ارسال کنید. ناهنجاری‌ها به‌طور تصادفی ظاهر می‌شوند، بنابراین بازیکن هرگز نمی‌داند که بعداً چه اتفاقی می‌افتد. تعداد زیاد ناهنجاری های فعال و گزارش نشده به معنای پایان بازی است. هدف این است که به اندازه کافی زنده بمانید (از 00:00 تا 06:00 در زمان بازی). برای زنده ماندن در تمام شب به چشمانی تیزبین و حافظه خوب نیاز دارید. بازی حاوی وحشت روانی است که عمدتاً از پارانویید کردن بازیکن در مورد آنچه در خانه تغییر کرده است ناشی می شود. همچنین برخی از هیولاهای ترسناک نیز وجود دارند که ممکن است ظاهر شوند.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

OS: 10

Processor: Intel® Core™ i5-4690 CPU @ 3.50GHz × 4 or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 970 or better

Storage: 11 GB available space

راهنمای نصب

1- ابتدا تمامی پارت ها را دانلود کنید.

2- فایل های فشرده را با نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Virtual CloneDrive به صورت Mount اجرا کنید.

3- از داخل درایو مجازی ساخته شده فایل Setup.exe را اجرا کنید تا نصب بازی انجام شود.

4- پس از اتمام نصب وارد پوشه TiNYiSO شده و محتوای آن را در محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید.

5- در آخر هم بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 13 May, 2022
  • فرمت : rar - exe | iso | Portable
  • حجم فایل : 10 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود
پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها