دانلود بازی Hitman Contracts برای کامپیوتر

بازدید: 771 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1403
دانلود بازی Hitman Contracts برای کامپیوتر

 دانلود بازی Hitman Contracts برای کامپیوتر

بازی Hitman Contracts سومین نسخه از سری بازی های Hitman است که در سال 2004 توسط Io-Interactive A/S معرفی شد. بازی Hitman Contracts متای 78 از 100 را از آن خود کرده و که نسبت به نسخه قبلی افت شدیدی پیدا کرده ولی خب هیتمن همیشه در دل ما هست و خواهد بود. شما اکنون میتوانید بازی Hitman Contracts نسخه GOG را با ترافیک نیم بها از مگ دی ال دانلود کنید.

Hitman Contracts-GOG

مامور 47 با بيش از 30 نمونه اسلحه گرم و روش هاي جديد مي تواند با دشمنان خود مقابله كند. همچنين مي تواند با حركات آرام و بي سرو صدا دشمنان خود را غافلگير كرده و آنها را از پاي درآورد. براي مثال مي توان طوري كه دشمن متوجه نشود آرام به پشت سر او رفت و در يك حركت غافلگير كننده او را با سيم خفه كرد. همچنين دشمنان نيز در اين بازي حالت مصنوعي بازي هاي رايانه اي را ندارند و بر حركات و رفتار شما كاملا هوشيار هستند. نورپردازي، سايه گذاري و همچنين صدابرداري بسيار قوي اين بازي، جذابيت آن را چندين برابر ساخته است. در اين بازي ماموريت هاي بسيار جالبي به مامور 47 داده مي شود كه سعي براي ايجاد ترس و اضطراب در تمامي آنها به چشم مي خورد. براي مثال دريكي از مراحل بازي به مامور 47 توسط پدر و مادر يك دختر گم شده ماموريت داده مي شود تا در مورد ناپديد شدن دخترشان كه به احتمال زياد دزديده شده و به قتل رسيده تحقيق كند. كاري كه شما بايد انجام دهيد، پيدا كردن قاتل و يا قاتلين و كشتن آنها است. مظنون شخصيت بزرگي مي باشد كه در يك كشتارگاه قديمي در يك منطقه دور افتاده حضور دارد.

طراحي اين مرحله بشدت روي بازيگر اثر مي گذارد و به دليل وجود خون هاي جاري از در و ديوار، جو پر اضطرابي ايجاد مي كند. محيط بهم ريخته روشن و خاموش شدن چراغ هاي مهتابي و حضور بيشمار جلادها و قصاب ها كه همگي با كادر و ساتورهاي خوني مجهز شده اند، اضطراب را دو چندان مي كند. البته در اين مرحله خودتان نيز توانايي ترسناك تر كردن مناظر را داريد. براي مثال مي توانيد وقتي دشمني را از پا درآوريد با قلاب هايي كه گوشت را از آن ها آويزان مي كنند او را از سقف آويزان كنيد. به نظر مي رسد اگر بخواهم بيشتر در اين مورد صحبت كنيم حال همه بد مي شود. فقط دوست دارم در آخر به اين مورد نيز اشاره كنم كه شبيه سازي در اين بخش به قدري قوي و جذاب است كه خواه ناخواه بر روي هر كسي تاثير گذاشته و احساس ترس را در دل همه جاي مي دهد. البته ناگفته نماند كه تمامي مراحل اين بازي اين روند را دنبال نمي كنند و به اندازه اين ماموريت دلخراش نمي باشد.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 98/2000/ME/XP

Processor: Pentium III 800MHz

Memory: 256 MB RAM

Graphics: 100% DirectX 8.1 compatible 3D accelerator video card with at least 32Mb RAM

DirectX: Version 8.1

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

نسخه GOG

1. ابتدا فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و سپس اقدام به نصب بازی کنید.

2. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 20 Apr, 2004
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 876 مگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود

دانلود بازی Hitman Contracts-GOG:

دانلود با لینک مستقیم

پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها