دانلود بازی Battlefield 2142 برای کامپیوتر

بازدید: 763 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1401
23 فروردین 1403 در 23:16
دانلود بازی Battlefield 2142 برای کامپیوتر

 دانلود بازی Battlefield 2142 برای کامپیوتر

بازی Battlefield 2142 در سال 2006 توسط DICE ساخته و EA بازی را منتشر کرد بازی یک سال پس از عرضه بازی Battlefield 2 به بازار عرضه شد. Battlefield 2142 موفق شد در رشته های بهترین بازی سال، بهترین بازی ارتشی سال و هم چنین بهترین بازی چند نفره سال نامزد شود Battlefield 2142 متای 80 را دریافت و در لیست بهترین بازی ها به انتخاب مگ دی ال قرار گرفت. اکنون با ترافیک نیم بها در مگ دی ال در اختیار شماست.

Battlefield 2142

در میان گیمر های جهان سری بازی های بتلفیلد همیشه از محبوبیت بسیار بالایی بر خوردار بوده است.این سری از بازی ها معمولا در تمام نسخه های خود پیشرفت کرده است و کمتر دچار لغزش یا شکست شده است. معمولا کمتر بازی پیدا می شود که چنین خصوصیتی داشته باشد و همواره صیر صعودی خود را طی کنند ولی خوشبختانه بتلفیلد دارای این خصوصیت میباشد و به احتمال بسیار زیاد Battlefield 2142 نیز از این حیث مستثنا نیست .بیتلفیلد نو آوری محسوب نمی شود ولی سری بتلفیلد یک ابتکار بسیار جالب است!!بتلفیلد یک بازی بسیار جالب و یک بازی آنلاین بسیار جذاب است.حال به این جمله می رسیم که “سری بتلیلد نو آوری است”. سری بازی های بتلفیلد شما را از گذشته به آینده میبرد.اولین بازی بتلفیلد مربوط به زمان های دور و گذشته بود و کم کم نسخه های بعدی به زمان حال نزدیک شدند و آخرین نسخه از این سری ما را به زمان آینده خواهد برد یعنی سال 2142 میلادی .یعنی حدودا 136 سال بعد.در این زمان شما باسلاح ها و وسایلی متفاوت با زمان حال رو به رو خواهید برد. بتلفیلد آنقدر نکته و وسلیه دارد که شما را پس از گذشت چندین وقت از بازی کردنتان باز هم برای بازی کردن ترغیب نماید.

در Battlefield 2142 شما با ماشین آلات و اسلحه های پیشرفته و بسیار جالب که نمونه ی آن ها را تا حالا ندیده اید رو به رو هستید.در زیمنی که مشغول مبارزه هستید هر شی که می بینید به درد می خورد و همه ی آن ها قابل استفاده هستند و برا ی زیبایی به کار برده نشده اند به طور کل بتلفیلد یک بازی آنلاین است ولی آفلاین بازی کردن هم خالی از لطف نیست.در Battlefield 2142 دیگر مجبور نیستید با اسلحه هایی مانند mp5 بجنگید بلکه با سلاح هایی مبارزه میکنید که حتی اسمشان را هم نشنیده اید.با ماشین آلاتی رو به رو هستید که وقتی به تکنولوژی آن ها دقت می کنیدحیران و متحیر می شوید. هواپیما های بازی فوق پیشرفته هستند. برای یک بازی به سبک اکشن گروهی این ها نشانه های خوبی هستند.باز هم گروه: شما باید گروهتان را هدایت نمایید .این کار آسان نیست .تمام دشمنانتان دارای همان سلاح هایی هستند که شما دارا هستید و گاه پیشرفته تر.اگر یک لحظه غفلت کنید و در راه نمایی گروهتان دچار مشکل شوید دشمنانتان شما را نابود خواهند کرد.شما با انسان های 136 سال بعد روبه رو هستید چندین نسل گذشته است و هوش آن ها فوقالعاده است ولی شما نیز مانند آن ها هستی. یک جنگ عادلانه و برابر با توجه به این توضیحات می توان به این نکته پی برد که این بازی از نظر جذابیت هیچ چیزی کم ندارد.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

Operating system: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 3.0 GHz
Memory: 512 MB of Ram
Video Card: 128 MB
Free space on hard disk: 3.1 GB

راهنمای نصب

بازی را اکسترکت و سپس نصب کنید و در صورت نیاز کرک را در فولدر بازی جایگزین کنید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : October 20, 2006
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 2.5 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود

دانلود بازی Battlefield 2142:

دانلود با لینک مستقیم

پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها