دانلود بازی The Walking Dead Destinies برای کامپیوتر

بازدید: 928 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1402
دانلود بازی The Walking Dead Destinies برای کامپیوتر

 دانلود بازی The Walking Dead Destinies برای کامپیوتر

آپدیت نسخه Update v1.3.0.2-ElAmigos اضافه شد

بازی جذاب The Walking Dead Destinies یا واکینگ دد از سری بازی های The Walking در سال 2023 توسط Flux Games ساخته و بدست GameMill Entertainment منتشر شد. این بازی اکشن ، ترسناک ، زامبی ، ماجراجویی و وحشت بقا دقیقا کپی برابر اصل سریال The Walking Dead است. خب بریم سراغ دانلود بازی The Walking Dead Destinies یا واکینگ دد با ترافیک نیم بها در مگ دی ال برای PC.

The Walking Dead Destinies-FitGirl

بازی جدید The Walking Dead Destinies یک عنوان اکشن ماجراجویی داستانی سوم شخص معرفی شده است. تصمیمات بازی‌کننده روی سرنوشت شخصیت‌ها تأثیر می‌گذارد. این بازی تلاش می‌کند تا اتفاقات مهم فصل‌های اول تا چهارم سریال مردگان متحرک را به شکل تعاملی نمایش دهد. بازی‌کنان قادر به تغییر روند داستان و عاقبت شخصیت‌ها هستند و می‌توانند وقایع سریال را طور دیگری پیش ببرند. باز‌کننده کنترل ریگ گرایمز، ستاره سریال را به دست می‌گیرد و سپس به مکان‌های کلیدی و آشنایی از جمله مزرعه گرین، زندان و آتلانتا سر می‌زند. طبق گفته ناشر، بازی‌کنان راه مخصوص به خود را در میان وقایع مهم سریال واکینگ دد پیدا خواهند کرد. در واقع لحظات کلیدی سریال به شکل تعاملی بازسازی شده است و بازی‌کننده هنگام رسیدن به این نقاط باید تصمیمات حیاتی بگیرد. اینکه کدام شخصیت را زنده نگه دارد و کدام‌یک را حذف کند. کاراکترهای متعدد سریال در بازی The Walking Dead Destinies حضور خواهند داشت. برای نمونه: ریک، کارول، دریل، میشون و شن و چندین کاراکتر دیگر در بازی قابل‌کنترل خواهند بود. هر شخصیت نیز دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است و باید منابعی که در اختیار دارند را به‌درستی مدیریت کرد.

در واقع تعداد سلاح‌ها از جمله چوب، کاتانا، شمشیر، کلت کمری و تفنگ ساچمه‌ای و البته تعداد گلوله‌ها به‌شدت محدود است. شما با کنترل شخصیت‌ها باید نحوه استفاده از تک‌تک گلوله‌ها را تعیین کنید و مرگ و زندگی این کاراکترها به همین مدیریت درست منابع بستگی دارد.سفر خود را به عنوان ریک گرایمز آغاز کنید، در حالی که به تنهایی در بیمارستانی در محاصره مردگان بیدار می شوید. متحدین را جمع آوری کنید و در مکان های نمادین The Walking Dead از جمله آتلانتا، مزرعه خانوادگی گرین، زندان و وودبری در آخرالزمان واکر بجنگید. در لحظات حساس انتخاب محور، شما برای همیشه سرنوشت تیم شخصیت های سریال خود را رقم خواهید زد. قهرمانان و تبهکاران، زنده و مرده – این شما هستید که تصمیم می گیرید در مسیر تاریخ باقی بمانید یا مسیر خود را در دنیای مردگان متحرک AMC ایجاد کنید. Shatter Fate: داستان سریال مردگان متحرک AMC را با ایجاد مسیر خود در میان رویدادهای سریال تغییر دهید. شرور را نجات دهید، قهرمان را بکشید… و با عواقب آن زندگی کنید. Slash، Bash و Shoot the Undead: انبوهی از واکرها را در اکشن سوم شخص با انواع سلاح های غوغا و برد، از جمله خفاش، کاتانا، هفت تیر، تفنگ ساچمه ای، و کمان ضربدری بکشید. به عنوان 13 شخصیت نمادین بازی کنید: فهرست خود را از AMC’s The Walking Dead، از جمله Rick، Shane، Michonne، Carol، Daryl و غیره جمع آوری کنید.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 or newer (64-bit)

Processor: I7 7700 / Ryzen 5 2600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1660 / RX 590

DirectX: Version 11

Storage: 65 GB available space

سیستم پیشنهادی

OS: Windows 10 or newer (64-bit)

Processor: I7 8700 / Ryzen 7 2700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: RTX 3060 / RX 6600 XT

DirectX: Version 11

Storage: 70 GB available space

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 1 Dec, 2023
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 31 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها