دانلود بازی The Smurfs 2 برای کامپیوتر

بازدید: 308 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 16 آبان 1402
دانلود بازی The Smurfs 2 برای کامپیوتر
 دانلود بازی The Smurfs 2 The Prisoner of the Green Stone برای کامپیوتر

بازی جذاب The Smurfs 2 The Prisoner of the Green Stone یا اسمورف 2 از سری بازی های The Smurfs در سال 2023 توسط OSome Studio ساخته و بدست Microids منتشر شد. این بازی اکشن و ماجراجویی هنوز امتیازی از سمت متاکریتیک دریافت نکرده. خب بریم سراغ دانلود بازی The Smurfs 2 The Prisoner of the Green Stone یا اسمورف 2 با ترافیک نیم بها در مگ دی ال برای PC.

The Smurfs 2 The Prisoner of the Green Stone-ElAmigos

Handy Smurf یک اختراع انقلابی ایجاد کرده است: SmurfoMix! با این حال، یک عنصر کلیدی، سنگ سبز را که در چنگال حریصانه گارگامل است، از دست داده است. بنابراین هندی اسمورف و تیمش برای بازیابی سنگ معروف از آزمایشگاه گارگامل راهی ماموریت شدند، اما یک اشتباه مهلک باعث انفجار آن شد و قطعات آن در سراسر سرزمین نفرین شده پراکنده شد. سنگ سبز علاوه بر رها کردن قدرت باورنکردنی خود در کپی کردن و تجزیه مواد در طبیعت، استولای شرور را آزاد کرده است، نظم جدیدی که برای ایجاد یک حکومت وحشت در نظر گرفته شده است. سپس یک تیم کرک متشکل از 4 اسمورف باید از طریق تله‌پورترهای مختلف به ماجراجویی بپردازند تا تکه‌های سنگ سبز را پیدا کنند و قبل از اینکه دنیا را در هرج و مرج فرو ببرد، آنها را دوباره کنار هم بچینند. اسمورف‌ها به خوبی مجهز شده‌اند و می‌توانند روی SmurfoMix و یک متحد غیرمنتظره حساب کنند. در این بازی هندی اسمورف و تیمش برای بازیابی سنگ معروف از آزمایشگاه گارگامل راهی ماموریت شدند، اما یک اشتباه مهلک باعث انفجار آن شد و قطعات آن در سراسر سرزمین نفرین شده پراکنده شد. سنگ سبز علاوه بر رها کردن قدرت باورنکردنی خود در کپی کردن و تجزیه مواد در طبیعت، استولای شرور را آزاد کرده است، نظم جدیدی که برای ایجاد یک حکومت وحشت در نظر گرفته شده است.

در داستان بازی “اسمورف ها 2 – زندانی سنگ سبز” یک تیم کرک متشکل از 4 اسمورف باید از طریق تله‌پورترهای مختلف به ماجراجویی بپردازند تا تکه‌های سنگ سبز را پیدا کنند و قبل از اینکه دنیا را در هرج و مرج فرو ببرد، آنها را دوباره کنار هم بچینند. بازی The Smurfs 2 را می‌توانید انقلابی در این مجموعه بدانیم. باید به اسمورف‌ها کمک گرفته و عنصر کلیدی یعنی سنگ سبز را پیدا کنید. این سنگ در چنگال حریصانه گارگامل گرفتار شده است و باید در طی یک سری ماموریت آن را به دست آورید. بنابراین، اسمورف اصلی و تیمش راهی ماموریت می‌شوند. یک اشتباه مهلک سبب می‌شود که قطعات آن در سراسر سرزمین نفرین شده پراکنده شود. سنگ سبز بازی علاوه بر داشتن قدرت باور نکردنی، می‌تواند موادی را در طبیعت کپی کرده و تجزیه کند. نظم جدیدی برای ایجاد یک حکومت وحشیانه در نظر گرفته شده است و شما را به چالش می‌کشد. حال باید تیمی از اسمورف‌ها را جمع کرده و از طریق تله پورت‌های مختلف، به ماجراجویی بپردازید. قبل از اینکه دنیا در هرج و مرج کامل فرو رود، باید قطعات را به هم چسبانده و سرزمین‌های اسمورف‌ها را نجات دهید. آن‌ها یک اتحاد غیر منتظره به راه انداخته‌اند و یک سری ویژگی‌ها را هم آزاد می‌کنند.

تریلر
گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 or later

Processor: Intel Core i7 – 6700K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 970

DirectX: Version 11

راهنمای نصب


نسخه ElAmigos

1. دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2. فایل های فشرده را با نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Virtual CloneDrive به صورت Mount اجرا کنید. ( اگر از ویندوز 10 به بالا استفاده میکنید نیازی به این نرم افزار ندارید. )

3. به نصب بازی بپردازید و تمام.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 2 Nov, 2023
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 8.4 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها