دانلود بازی Stronghold Crusader برای کامپیوتر + دوبله فارسی

بازدید: 795 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 1 دی 1401
27 اسفند 1402 در 11:35
دانلود بازی Stronghold Crusader برای کامپیوتر + دوبله فارسی

 دانلود بازی Stronghold Crusader برای کامپیوتر + دوبله فارسی

خزانه خالی است ، یک پیام از سلطان خب حس و حالتون تازه شد؟ بازی Stronghold Crusader در سال 2002 توسط FireFly Studios پا به عرصه گیم گذاشت. بازی Stronghold Crusader محبوب جزو ترین سری بازی های Stronghold است که متای 78 را از آن خود کرد. این بازی توسط شرکت مدرن دوبله شده و اکنون در اختیار شما قرار دارد.

Stronghold Crusader-Farsi

سبک بازی در کل به این صورت است که پیش از شروع بازی، شما می توانید نسبت به تیم بندی اقدام کنید. هر تیم می تواند شامل 1 تا 7 عضو باشد و در کل هم هر  مسابقه شامل حداکثر 8 عضو مختلف است. البته معمول ترین کار در این بازی تقسیم تیم ها به دو تیم 4 نفره یا بازی در یک نقشه 8 نفره با وجود دو تیم 3 نفره بود. جدای از تقسیم تیم ها، بحث دیگر افراد حاظر در بازی بود که بسته به این که بخواهید با بات بازی کنید یا انسان واقعی ( بازی از مولتی پلیر آنلاین و تحت شبکه نیز پشتیبانی می کند) و اگر تصمیم میگرفتید با بات بازی کنید، انتخاب هم تیمی ها بسیار مهم بود که در ادامه به معرفی انواع مختلف آن خواهیم پرداخت. در هر صورت جدای از تقسیم تیم ها، مهم ترین نکته پیش از شروع بازی، تقسیم منابع بود و به این صورت عمل می کرد که اولا شما می توانستید تعریف کنید که از بین پول یا سرباز در اغاز بازی یکی را انتخاب کنید که البته پول انتخاب بیشترین بود و در ثانی این که کفه ترازو به نفع بازی بازان انسانی باشد یا کامپیوتر از این منابع اولیه بهره بگیرد.

پس از رد شدن از این مرحله ساده، حالا کار اصلی شروع می شود. شما باید هم ارتشی قدرتمند برای نابود کردن دشمنان ایجاد کنید، هم مردمتان را راضی و سیر نگه دارید و در عین حال هم قلعه ای مستحکم برای جلوگیری از نفوذ دشمنان به قلب سرزمینتان ایجاد کنید. چیزی که سبب می شود خیلی ها در بازی شکست بخورند عدم توانایی ایجاد یکی از اظلاع این مثلث است. برای راضی نگه داشتن مردم کاری ساده تر از بقیه خواهید داشت. برای این کار فقط کافی است مالیات منصفانه بگیرید ( یا حتی یارانه دهید )، شکم مردم را سیر نگه دارید، یا برای نگه داشتن مردم در حد و حدود خودشان، آن ها را بترسانید یا اگر حاکم خوبی باشید می توانید اسباب شادی آن ها را نیز فراهم کنید. همچنین هر زمان هم که نیاز به مردم بیشتری برای ارتش یا کارگر نیاز داشتید فقط کافی است که تعدادی خانه بسازید تا به جمعیت شما افزوده شود. در این بخش برای مالیات شما چندین گزینه پیش رو دارید. یک این که مالیات نگیرید که مردم را واقعا خوشحال خواهد کرد. دومین حالت این است که مالیات سنگینی تعریف کنید که مردم به سختی توان پرداخت آن را داشته باشند.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Pentium 4 1.6Ghz or equivalent

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 64MB DirectX 8.1 Compatible

DirectX: Version 8.1

راهنمای نصب

این نسخه، فارسی و پرتابل می باشد و نیازی به نصب ندارید تنها فایل Stronghold Crusader.exe را اجرا نمایید و از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 2002
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 566 مگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود
پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها