سرور IRANMTA

دانلود بازی Stranglehold برای کامپیوتر

بازدید: 611 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1403
دانلود بازی Stranglehold برای کامپیوتر

 دانلود بازی Stranglehold برای کامپیوتر

بازی Stranglehold در سال 2007 توسط Midway Studios Chicago ساخته و بدست Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده. این بازی اکشن ، تیراندازی ، ماجراجویی متای 77 را دریافت کرد و برای بسیاری از گیمر ها ساعاتی بسیار خوشی را خلق کرده. خب بریم سراغ دانلود بازی Stranglehold با ترافیک نیم بها در مگ دی ال برای PC.

Stranglehold-GOG

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که یک پلیس در هنگ‌کنگ کم می‌شود. تمام دپارتمان برای پیدا کردن او بسیج می‌شوند و مشخص می‌شود که او گروگان گرفته‌شده است. در این میان رئیس پلیس باور دارد که این‌یک تله است و برای همین تصمیم به فرستادن نیروهای ویژه به محل گروگان‌گیری می‌گیرد. در این میان بازرس Yuen تصمیم می‌گیرد شخصاً به محل برود و آنجا دچار درگیری عظیمی می‌شود و افسر پلیس گروگان گرفته‌شده کشته می‌شود. در این میان زن شخصیت اصلی فیلم توسط تبه‌کاران دزدیده‌شده است و او نیز برای نجات زن خود به هنگ‌کنگ می‌رود. اینجاست که همه‌چیز به هم گره می‌خورند و برای تکه و پاره کردن خلاف‌کارانی که این بلا را سر شما آوردند دست به تفنگ می‌برید. بازی Stranglehold گیم پلی بسیار روانی دارد و توسعه‌دهندگان برای القای حس فیلم تلاش زیادی به خرج داده‌اند. شاید به‌مرورزمان حس بازی‌هایی چون Max Payne را درک کنید. Stranglehold بازگشت اجباری بازرس به شغل همیشگی‌اش است. بازی ما را به میانه یک دنیای اکشن پرتاب می‌کند که یک ثانیه صبر می‌تواند به قیمت تمام شدن جانمان ختم شود. می‌توانید روی میزها بپرید یا پشت جعبه خود را قایم کنید اما به هر حربه‌ای که باشد باید حریف را از دور خارج کنید و خشم خود را روی آن خالی کنید. موتور گرافیکی بازی به شما اجازه می‌دهد تا از فیزیک آن به نفع خود استفاده کنید.

Stranglehold یک بازی تیراندازی سوم شخص است . بازیکنان، بازرس تکیلا یوئن، قهرمان داستان را در حالی که با گانگسترهای مختلف در سراسر هنگ کنگ و شیکاگو مبارزه می کند، کنترل می کنند. بازیکنان می توانند با قدم زدن در اطراف، شیرجه رفتن و پوشش در پشت دیوارها از هر سطح عبور کنند. آنها می توانند همه این کارها را در حالی انجام دهند که از انواع سلاح ها از جمله تپانچه ، مسلسل ، تفنگ ساچمه ای ، تفنگ تهاجمی ، راکت انداز ، مسلسل سنگین و نارنجک استفاده می کنند . پرش در هر جهت یا تعامل با هر جسمی در حالی که به طرف حریف نشانه می رود (یا فشار دادن یک دکمه خاص) زمان را کاهش می دهد.، ایجاد یک پنجره کوتاه که طی آن تکیلا می تواند به اهداف شلیک کند.  این تکنیک – به نام زمان تکیلا – یک جلوه سینمایی ایجاد می کند که شبیه وو است. Tequila Time از طریق متری مدیریت می شود که با استفاده تخلیه می شود و با گذشت زمان بازسازی می شود. تکیلا همچنین می تواند از محیط خود استفاده کند، از نرده های بالا و پایین حرکت کند، از روی لوسترها تاب بخورد، روی میزها بلغزد و در حین تیراندازی به دشمنان، سوار بر چرخ دستی شود. شکل دیگری از گیم پلی از سبک و لطف مرتبط با آتش بازی های باله ای وو ناشی می شود. با از بین بردن دشمنان، بازیکن ستاره کسب می کند.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz / AMD Athlon 5000B Dual Core

Graphics: AMD Radeon X1300 256MB or NVIDIA GeForce 7800 GT

System Memory: 2 GB RAM

Storage: 15 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics Card

راهنمای نصب

نسخه GOG

1. ابتدا فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و سپس اقدام به نصب بازی کنید.

2. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : September 7, 2007
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 11.9 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir

xChief

سرور SpiralGame


باکس دانلود
پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها