دانلود بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

بازدید: 817 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 28 آذر 1401
26 اسفند 1402 در 13:27
دانلود بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

 دانلود بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

بازی Rayman Legends یکی از بهترین سری بازی های Rayman که امتیاز 89 را کسب کرد و در لیست بهترین بازی ها به انتخاب مگ دی ال قرار گرفت. بازی Rayman Legends توسط Ubisoft ساخته و در سال 2013 منتشر شد. یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی بسیار دلچسب که لحظات خوشی را برای شما رقم میزند.

Rayman Legends-RELOADED

خوبشختانه یا از بخت بد نگارنده در نهایت به یکی از گالری های نقاشی سر زده و به سرعت مجبور شدم تا به خانه برگشته و اینبار RL را تجربه کنم تا بیشتر از این نسبت به مفهوم هنر غریبه نشوم. هر چند داستان قسمت قبل نیز پیچیدگی خاصی نداشته و کلیت ساده ای را دنبال می کرد اما اینبار RL حتی همان جذابیت های انتهایی قسمت قبل را نیز به مخاطب ارائه نمی کند. با وجود اینکه موضوع اشاره شده به عنوان نکته منفی در بازی شناخته نمی شود اما اگر اهمیت بیشتری به آن داده می شد می توانست بازیباز را برای تجربه و به اتمام رساندن بازی ترغیب کند. بعد از اتفاقات قسمت قبل ریمن و دوستانش قرن هاست که به خواب رفته اند. با این وجود پیش گوی داستان خبر از اتفاقی جدید داده و در همین راستا مورفی دوست قدیمی ریمن که برای اولین بار در دومین قسمت از سری او را دیده بودیم، ریمن را بیدار می کند تا به مقابله با شعبده باز و 5 یار پلید او برود. شعبده باز اینبار تعدادی از پریسنس ها و البته Teenis ها را دزدیده و ریمن بایستی در کنار مبارزه همیشگی آنها را نیز نجات دهد. کل داستان بازی به جز بخش پایانی که همچون قسمت قبل دارای سورپرایز خاصی نیست در همین چند خط خلاصه می شود. با این حال گیم پلی به عنوان اولین و آخر عامل جذب کننده بازیباز به RL شناخته می شود که در این نسخه نیز وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

گیم پلی Rayman Legends نسخه ارتقا یافته قسمت قبل به اضافه یک قابلیت جزئی است. هر آن چیزی که در گذشته دیده اید اینبار با پیشرفت در جزییات و ساختار به RL بازگشته و همچنان سرگرم کننده است. ریمن این توانایی را در اختیار دارد که به جهات مختلف حرکت کرده، پریده، در هوا معلق مانده و حتی از دیوار ها برای اجرا پرش های بلند تر استفاده کند. هیچ چیز در این زمینه نسبت به گذشته تغییر نکرده است اما سازندگان سعی کرده اند با پیشرفت طراحی مراحل از تکراری شدن بازی جلوگیری کنند. اینبار هر دشمن، مانع و شکلی از طراحی مراحل که می بینید به این منظور گرفته اند تا روندی سریع و بدون توقف را شکل دهند که البته با موانع و تله های مختلف همراه شده اند. شاید بزرگ ترین تغییر به وجود آمده در نوع مراحل مربوط به بخش هایی شود که به طور با قسمت های معمول بازی تفاوت داشتند. به طور مثال از این نمونه ها می توان به مراحل پروازی (سوار بر پشه) و البته نمونه هایی اشاره کرد که محدودیت زمانی و سرعت در آنها نقش کلیدی دارد. مراحل پروازی اینبار جای خود را به بخش هایی داده اند که با جریان هوا ریمن را در هوا معلق نگه داشته و به وسیله قابلیت جانبی این امکان را در اختیار او قرار می دهند که دستکش های بوکس را به سمت دشمن ها پرتاب می کند. در ادامه بایستی به مراحلی بپردازیم که محدودیت سرعت و زمان در آنها نقش به سزایی دارد. این مراحل به طور کل دچار تغییر خاصی نشده اند اما بعد از اتمام هر کدام تحت شرایطی خاص با یک حالت جدید همراه می شوند.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)

Processor: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce 6800GT or AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher)

Storage: 6 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)

Processor: Intel Core 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+@ 2 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce 9600GT or higher, AMD Radeon HD3850 or higher (512MB VRAM with Shader Model 4.0)

Storage: 6 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

راهنمای نصب

1. دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2. فایل های فشرده را با نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3. به نصب بازی بپردازید.

4. فایل های موجود در پوشه RELOADED را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 2013
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 3.8 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود
پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها