دانلود بازی Mark of the Ninja Remastered برای کامپیوتر

بازدید: 761 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1403
دانلود بازی Mark of the Ninja Remastered برای کامپیوتر

 دانلود بازی Mark of the Ninja Remastered برای کامپیوتر

بازی زیبا و خاطره انگیز Mark of the Ninja Remastered یا مارک اف د نینجا ریمستر در سال 2018 توسط Klei Entertainment ساخته و منتشر شد. این بازی اکشن و ماجراجویی متای 87 را دریافت کرد و با افتخار در لیست بهترین بازی ها به انتخاب مگ دی ال قرار گرفت. خب بریم سراغ دانلود بازی Mark of the Ninja Remastered با ترافیک نیم بها در مگ دی ال.

Mark of the Ninja Remastered-GOG

شما به عنوان یک نینجا در بازی قرار خواهید گرفت که به دلیل یک خال‌کوبی نفرین شده، قدرت‌های حسی بسیار بالایی دارید. شما باید به صورت مخفی‌کاری مراحل بازی را پیش ببرید اما برای پیش بردن مراحل انتخابی مهم بر سر راه شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید مانند یک روح، کاملاً مخفیانه بدون آنکه یک نفر از حضورتان با خبر شود مراحل بازی را تمام کنید یا به صورت مخفیانه به کشتن تک‌تک دشمنانی که در مقابل شما قرار خواهد گرفت بپردازید. کشتن یا نکشتن دشمنان کاملاً به شما بستگی دارد اما رد کردن مراحل بازی بدون کشتن دشمنان، چالش بسیار بیشتری را مقابل شما قرار خواهد داد. البته شما می‌توانید به صورت مستقیم با دشمنان بازی به مبارزه بپردازید و با خلع سلاح کردن، آن‌ها را از بین ببرید اما ریسک کشته شدن یا خلع سلاح شدن شما توسط دشمنان در مبارزات رو در رو بسیار بالا است علاوه بر اینکه دشمنان دیگری ممکن است متوجه حضور شما شوند که پیروز شدن در مبارزات را تقریباً غیرممکن می‌کند. شما می‌توانید با روش‌های متفاوتی از جمله پرت کردن جنازه‌ی یک نفر به سمت دشمنان، آن‌ها را به شدت بترسانید. با این کار دشمنان نظم خود را از دست می‌دهند و شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و بخش قابل توجهی از مرحله را به راحتی پیش ببرید.

اگر مخفیانه و بدون شناسایی شدن به دشمنان نزدیک شوید، شخصیت بازیکن قادر به کشتن دشمنان با یک ضربه خواهد بود. برای تسهیل این کار، بازیکن می‌تواند منابع نور را خاموش کند، پشت اشیاء پنهان شود و از محورهای باریکی عبور کند که برای دشمنان غیرقابل دسترس است. در صورت شناسایی، آنها باید از دشمنان خود فرار کنند و برای مدت معینی دور از دید باقی بمانند، پس از آن دشمنان به مسیرهای گشت زنی اصلی خود باز می گردند و کشتن یک ضربه روی آنها یک بار دیگر امکان پذیر خواهد بود. اگرچه نبرد تن به تن با هدف از کار انداختن سریع دشمن امکان پذیر است، اما انجام این کار به نوبه خود خطر کشته شدن یا از کار افتادن و همچنین هشدار دادن به دشمنان نزدیک را با یک درگیری پر سر و صدا دارد. دشمنان به محیط خود و یکدیگر پاسخ می دهند. اگر بدون ابهام شخصیت بازیکن را پیدا کنند یا جسدی پیدا کنند، زنگ خطر را به صدا در می آورند که به همه دشمنان در منطقه هشدار می دهد و از بازگشت آنها به مسیرهای گشت قبلی خود جلوگیری می کند. اگر صدایی بشنوند یا نگاهی اجمالی به شخصیت بازیکن بیابند مشکوک می شوند، علامت سوالی را بالای سر خود نشان می دهند و فعالانه به دنبال شخصیت بازی می گردند تا زمانی که متقاعد شوند که او واقعاً حضور ندارد.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz processor (E6600)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GT720 or AMD Radeon R7770 (1 GB)

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : Oct 9, 2018
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 7.0 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir
باکس دانلود
پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها