دانلود بازی Banishers Ghosts of New Eden برای کامپیوتر

بازدید: 226 بازدید
دیدگاه: 0
نویسنده: مگ دی ال
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1402
دانلود بازی Banishers Ghosts of New Eden برای کامپیوتر

دانلود بازی Banishers Ghosts of New Eden برای کامپیوتر

احتمالا در نگاه نخست آن‌چه که سبب توجه بازیکن‌ها به بازی Banishers: Ghosts of New Eden می‌شود، جهان شدیدا تاریک و هیجان انگیز آن است که مملو از موجودات مختلف بوده و اشخاص را به مبارزه با تمامی آن‌ها دعوت می‌کند. در این عنوان ماموریت و هدف اصلی بازیکن، پاک‌سازی نقاط مختلف جهان از این موجودات است. با این حال، اتفاقات بازی صرفا شامل چنین مواردی  نبوده و احساسات بازیکن را در لحظات مختلفی تحت تاثیر قرار می‌دهد. این موضوع دقیقا همان چیزی است که استودیو Don’t Nod برای آن مطرح است و به شهرت رسیده. این استودیو بیشتر برای ساخت بازی Life is Strange شناخته می‌شود.

Banishers Ghosts of New Eden-RUNE

پروتاگونیست‌های اصلی بازی Banishers: Ghosts of New Eden رد مک‌ریت و همسرش، آنتیا دوارت خواهند بود. وظیفه اصلی این‌دو محافظت از مردمان عادی در برابر تمامی تهدیدات موجود است. همانطور که در یکی از نمایش‌های بازی نیز نشان داده شد، شخصیت آنتیا در جریان یکی از مبارزاتش کشته شده و تبدیل به یکی از همان موجودات روح مانند می‌شوند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که داستان بازی از این نقطه به بعد صرفا روی شخصیت رد و تلاش‌هایش برای بازگرداندن همسرش متمرکز باشد. البته پس از رخ دادن این حادثه، شخصیت آنتیا همچنان در بطن اتفاقات بازی حضور خواهد داشت و بازیکن‌ها می‌توانند هرزمان که بخواهند، به صورت دل‌خواه میان آن‌ها سوییچ کنند. سوییچ کردن بین شخصیت‌ها سبب می‌شود تا بازیکن‌ها فرایند راحت‌تری را برای حل کردن برخی پازل‌ها، یافتن سرنخ‌های محیطی یا بررسی پژواک‌های مرتبط با اتفاقات گذشته طی کنند. علاوه‌بر حضور دو پروتاگونیست به صورت هم‌زمان و تنوعی که در گیم پلی بازی ایجاد می‌کنند، باید خاطر نشان کرد در جهان بازی دشمنان ماورالطبیعه متنوعی حضور دارند که هریک از آن‌ها دارای ویژگی‌های رفتاری و خصوصیات ظاهری منحصر به فردی است.

بازی روی دو شخصیت آنته‌آ دوارته و رد مک ریث تمرکز دارد که شکارچی ارواح هستند. آن‌‌ها به‌عنوان عضوی از گروه Banishers وظیفه دارند تا از دنیای زندگان در مقابل دنیای مردگان محافظت کنند، اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که شخصیت آنته‌آ می‌میرد و به‌صورت روح بازمی‌گردد. اکنون آن‌ها با یک تصمیم دشوار روبه‌رو هستند؛ اینکه بگذارند آنتیا از دنیا برود یا او را زنده کنند. به‌نظر می‌رسد که مکانیزم اصلی بازی بر پایه این تصمیم بنا نهاده شده است؛ چراکه اگر قصد احیای آنته‌آ را داشته باشند، رد باید با کشتن تعداد زیادی از مردم روح آن‌ها را به این کاراکتر بدهد. در تریلر تازه مأموریتی از بازی نمایش داده می‌شود که در آن تصمیمات و عواقب‌‌ ‌آن‌‌ها اهمیت پیدا می‌کنند. رد با زنی روبه‌رو می‌شود که توسط شوهر فقید خود تسخیر می‌شود؛ شوهری هتاک در عالم زندگی که در عالم مرگ به‌دنبال انتقام از معشوقه همسرش است. طبق اعلام استودیو دونت‌ناد، بازیکن می‌‌تواند در مورد تبعیدکردن، عروج، تقصیر را به‌گردن زن یا شوهر انداختن یا حتی قربانی‌کردن یکی از آن‌ها برای بازگرداندن آنته‌آ به زندگی تصمیم بگیرد.

گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/11 64-bit

Processor: Intel Core i3-8300 / AMD Ryzen 3 2200G

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4 GB VRAM, Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 580

DirectX: Version 12

Storage: 52 GB available space

Additional Notes: 30 FPS in 1920×1080 with the “Low” preset

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/11 64-bit

Processor: Intel Core i5-10600K / AMD Ryzen 5 5600X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: 6 GB VRAM, Nvidia GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 6700 XT

DirectX: Version 12

Storage: 52 GB available space

Additional Notes: 60 FPS in 1920×1080 with the “Very High” preset + SSD Recommended

راهنمای نصب

1. دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2. فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3. به نصب بازی بپردازید.

4. فایل های موجود در پوشه RUNE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

اطلاعات فایل
  • سال انتشار : 12 Feb, 2024
  • فرمت : rar - exe
  • حجم فایل : 55.2 گیگابایت
  • پسورد: magbazi.ir

امتیاز دهید

4/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها